Ulaşım Bilgileri

Gürgan Klinik Ankara Tüp Bebek Merkezi
Ulaşım Bilgileri

 

Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali ve Eskişehir Yolu Üzerinden Ulaşım

 

1. Alternatif Yol

Konya yolundan geçen Ümitköy-Bilkent-Sincan-Etimesgut dolmuşlarına binip CEPA ya da KENTPARK Alışveriş merkezlerinin önündeki durakta inip. İki alışveriş merkezinin arasındaki yoldan ana caddeye doğru yürüyün. Ana caddeye geldiğinizde sol tarafa dönün yaklaşık 350-400 m yürüyün. Sağ tarafınızda Yasemin Karakaya ortaokulunu göreceksiniz okulun bulunduğu sokağa girin 200 m sonra sağ tarafta GÜRGAN CLINIC’ hastanesini göreceksiniz.

2. Alternatif Yol

Konya yolundan geçen Ümitköy-Bilkent-Sincan-Etimesgut dolmuşlarına binip Bilkent köprüsünde inin.

  • Metro çıkışında bulunan taksilere binebilirsiniz
  • Durakta bekleyip yarım saatte bir geçen 171 numaralı ring otobüsüne binebilirsiniz. Aşiyan Koleji durağında inin.

Eskişehir yolu arkanızda kalacak şekilde yaklaşık 100 m yürüdükten sonra sağa dönünüz sol tarafınızda Tevfik Fikret Okullarını göreceksiniz. Karşınıza çıkan hafif yokuşu çıkıp göbekten sol a dönün. Mantıcıdan sağa dönün Aşiyan kolejini geçtikten sonra GÜRGAN CLINIC hastanesini göreceksiniz.

Havaalanı, Tren Garı ve Ulus’tan Ulaşım

Otobüs ile Kızılay’a gelin. Kızılay metrosundan Çayyolu-Koru yönüne gelen metroya binin. Bilkent durağında inin. Metro dan çıktıktan sonra bulunduğunuz yer Ankara Eskişehir karayoludur. Bize ulaşabilmek için bulunduğunuz yolun karşı tarafına geçmeniz gerekir. Bunun için yapmanız gereken ise karşıdan karşıya geçmenizi sağlamak için yapılan alt geçidi kullanmak. Yolun karşısına geçtikten sonra;

  • Metro çıkışında bulunan taksilere binebilirsiniz
  • Durakta bekleyip yarım saatte bir geçen 171 numaralı ring otobüsüne binebilirsiniz. Aşiyan Koleji durağında inin.
Image link

Sorularınızı Cevaplıyoruz.

Tüp Bebek Tedavisi, Azospermi, Embriyo Dondurma ve Tekrarlayan Tüp Bebek Başarısızlıklarında merak ettiğiniz sorularınızı bize yazabilirsiniz?