fbpx

Çocuksuz Aile Kalmasın!

  • Çocuksuz Aile Kalmasın!
  • tr
  • de
  • ar
  • en

Ücretsiz Tüp Bebek Danışma Formu

Tüp Bebek Tedavisinde Merkez Seçiminin Önemi

Tüp Bebek Merkezleri Seçimi, tup bebek tedavisine başlamadan önce merkez araştırması yapmak çiftler için yorucu olmaktadır. Bazı noktalara dikkat edilmesi çiftlere her zaman kolaylık sağlayacaktır. Kadın ve erkek öncelikle tüp bebek tedavisi ne başlamaya karar vermeli ve tedaviyi sürdüreceğine emin olmalıdır. Sonraki aşama olarak belirledikleri tüp bebek merkezlerini ziyaret etmeli ve hasta danışmanlarından bilgi almalıdır. Hasta danışmanlarının tutumu, verdikleri bilginin güvenilirliği ve inandırıcılığı, kliniğin ya da merkezin temizliği, kullanılan cihazların kalitesi ve embriyoloji laboratuvarının teknolojik özellikleri çiftlerin dikkat etmesi gereken noktalardan sadece birkaçıdır.

Tüp Bebek Konusunda Çiftler Hangi Soruları Sormalı?

Tüp bebek merkezini ziyaret ettiğinizde ya da ilk muayeneye girdiğinizde merak ettiklerinizi mutlaka doktorunuzla paylaşmalısınız. Klinikte ayda kaç kişinin tedavi gördüğü, kaç kişinin gebe kaldığı, canlı doğum oranı, dondurulmuş embriyo transferinde başarı oranı, merkezin laboratuvarının başarıya katkısı, Mikro Tese gibi cerrahi operasyonların yapılıp yapılmadığı gibi tüm sorularınızın cevaplarını alabilmelisiniz. Deneyimli bir merkez hastaların tereddütlerini giderebilmelidir. Ayrıca, klinikte daha önce tedavi görmüş tanıdıklarınız varsa onların tavsiyelerini de dinleyebilirsiniz.

Dileğimiz çocuksuz aile kalmasın! 

Aşağıdaki formu doldurmanız halinde size yardımcı olabiliriz. Ücretsiz tüp bebek danışmanlığı konusunda size yardımcı olmak isteriz.

 

[]
1 Step 1
TÜP BEBEK DANIŞMA FORMU
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Şehir
Yaşınız (Bayan)
Kaç Yıldır Hamile Kalamıyorsunuz?your full name
Adetleriniz düzenli mi?
Daha Önce Hamile Kaldınız mı?
Önceki Hamileliğiniz Nasıl Sonlandı?
Şimdiye Kadar Hangi Tetkikler Yapıldı?your full name
Tüp Bebek ya da Mikroenjeksiyon Yapıldı mı?
Öğrenmek İstediğiniz Soruları Ayrıntılı Biçimde Yazınız.
0 / 1000
Previous
Next