Tüp Bebek

  • Gürgan Tüp Bebek Merkezleri Ankara
tup-bebek-tedavisi

Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi

Çocuğu olmayan evli çiftler uzun süren tedavilerin ardından son çare olarak tüp bebek tedavisi yöntemini yaptırmaya karar vermektedirler. Bu tedaviyi yapan birçok tüp bebek merkezi bulunmasına karşın, Gürgan Klinik birçok özelliği bakımından rakiplerinin önüne geçmektedir. Fiyat, müşteri memnuniyeti ve Ankara tüp bebek merkezi lokasyonu bakımından sıkça tercih edilen bir kliniktir. Bu tedavi yöntemi de diğer yardımcı üreme tedavilerinde olduğu gibi birden fazla kez denenebilmektedir.

TÜP BEBEK TEDAVİSİ

Kadınların gebe kalması birden çok faktöre bağlıdır. Kadının yaşı, yumurtlama problemleri, hormonal bozukluklar hamile kalamama nedenlerinden bazılarıdır. Korunmasız düzenli bir ilişkide bir yıldan sonra hamilelik oluşmaması durumunda çiftler infertil olarak kadın doğum doktoruna muayene olmalı ve kısırlık sebepleri uzmanlar tarafından belirlenip tedavi edilmelidir. Kadın ve erkek faktörlü kısırlık tedavisinde, hamileliği engelleyen sebep bulunduğu zaman aşılama tedavisine ya da tüp bebek tedavisine başlanır.

 

Tüp bebek tedavisi çeşitli aşamalardan oluşmaktadır. İlk muayene sonrasında uzman doktorlar sizin için tedavi planı oluşturacak ve yumurta takibine başlanacaktır. Daha sonra yumurta toplama ve sperm elde edilmesi ile döllenme sürecine geçilir. Oluşan embriyo/embriyolar istenilen kaliteye ulaştığı zaman embriyo transferi planlanır. Gebelik oluşmaması halinde tüp bebek tedavisi tekrarlanabilir. Birden çok deneme yapılabilir. Tüp bebek tedavisinde devlet desteği ile tedavinizi yaptırabilirsiniz.

HAMİLELİK ŞANSINI ARTIRMAK İÇİN YAPILAN UYGULAMALAR

Kısırlığın sebebini tam olarak teşhis edememek yanlış tedavilerin uygulanmasına neden olur. Tüp bebek tedavisinde doğru ve etkili tedavi yöntemleri ile oluşacak maliyetleri düşürmek mümkündür. Gürgan Clinic Tüp Bebek Merkezi tüp bebek tedavisi fiyatları çiftler için en uygun şekilde planlanmıştır. Sağlıklı bir gebeliğin oluşması için zihin-beden dengeleme programları, çiftler için özel tedavi yöntemleri ve gebelik şansını arttıran destek tedavi yöntemleri çiftlerimize sunulmaktadır. Sağlıklı bir hamileliğin oluşmasına engel olan rahim bozuklukları ve yapışıklıkları, kist ve miyomlar, kalitesiz sperm, genetik rahatsızlıklar tedavi öncesi belirlenmektedir. Kaliteli ve sağlıklı embriyonun transferi ile hamilelik şansı arttırılmaktadır.

STRES VE HAMİLELİK

Stres, tüp bebek tedavisi öncesi ve sonrasında her aşamayı etkileyen bir faktördür. Stressiz bir tüp bebek tedavi sürecinin sonunda hamile kalan anne adayı, gebeliği boyunca stres altında kalmamaya özen göstermelidir. Tüm bu aşamalarda çiftlerin stres yönünden rahat olması ve tüp bebek tedavisi yönteminin başarılı olması için sağlık merkezleri tarafından danışmanlık hizmeti de verilmektedir. Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi; Prof. Dr. Timur Gürgan ve Op. Dr. Ziya Kalem ve Op. Dr. Işın Kocabaş, ve uzman ekibi ile hem Ankara’da hem İstanbul’da çiftleri hayallerine kavuşturmaktadır.

Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi, tüp bebek tedavisi fiyatları, çiftler için en uygun şekilde planlanmaktadır…

[]
1 Step 1
TÜP BEBEK DANIŞMA FORMU
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Şehir
Yaşınız (Bayan)
Kaç Yıldır Hamile Kalamıyorsunuz?your full name
Adetleriniz düzenli mi?
Daha Önce Hamile Kaldınız mı?
Önceki Hamileliğiniz Nasıl Sonlandı?
Şimdiye Kadar Hangi Tetkikler Yapıldı?your full name
Tüp Bebek ya da Mikroenjeksiyon Yapıldı mı?
Öğrenmek İstediğiniz Soruları Ayrıntılı Biçimde Yazınız.
0 / 1000
Previous
Next