Blog

Tüp Bebek

Tüp Bebek Fiyatları 2021

Tüp Bebek Fiyatları 2021

Tüp Bebek Fiyatları 2021

Tüp bebek adına yapılan tedavilerin fiyatları çiftlerin durumuna göre değişiklik gösterebilir. Yapılan tedavinin süreci, yöntemi ve uygulanan ilaçlar tüp bebek maliyeti ve fiyatlarını etkileyebileceği gibi sosyal güvenlik kurumuna bağlı olarak tüp bebek uygulaması yapılması da fiyatları yüksek oranda etkilemektedir. Çiftler bu süreçte oldukça fazla umutsuzluğa düştüğünden dolayı güvenilir olmayan merkezlere, umut bağlayarak çok fazla maddi harcama yapabilir.

Tüp Bebek Fiyatları Neye Göre Değişim Göstermektedir?

Bundan dolayı öncelikle tercih edilecek olan tüp bebek merkezlerinin çok iyi araştırılması gerekir. Tüp bebek merkezinin ucuz veya pahalı olduğuna bakmadan önce mutlaka teknik yapısının, alt yapısının ve çalışanlarının çok iyi analiz edilmesi önemlidir.

Daha uygun fiyatlar dahilinde tüp bebek sahibi olmak isteyen kişilerin SGK kapsamında tüp bebek sahibi olabilmesi için;

 • Tıbbi olarak uygulanan hiçbir tedavi sonucunda gebeliğin gerçekleşmediğine ve doğal yollar ile hamile kalınamayacağına yönelik olan sağlık raporu,
 • Anne adayının 23 yaşından küçük ve 40 yaşından büyük olmaması,
 • Başvurulan tüp bebek merkezinin SGK ile sözleşmeli olması,
 • En az 5 yıl süre ile sigortalı çalışan olması,
 • Tedavi gördüğü 3 yıl içerisinde uygulanan bütün yöntemlerden sonuç almamış olmasının kanıtlanması gerekmektedir.

Tedavi fiyatlarının kişileri çok fazla zorlamaması gerekir. Güvenilir merkezlerde tedavi görmeyen kişilerin olumlu sonuç alması mümkün değildir. Bundan dolayı tüp bebek fiyatları ndan önce merkezlerin verdiği hizmetlerin kalitesi araştırılmalıdır.

Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezleri


  Hasta Öyküleri

  Sizin sayenizde hayat ışığı kızımıza kavuştuk. Size ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki sizi tanımışız. İyi ki merkezinize gelip tüp bebek yaptırmışız. Size ve ekibinize mutluluğumuzu borçluyuz. İyi ki varsınız…

  S.İ. ŞAHİN
  S.İ. ŞAHİN

  Sevgili Timur Hocam, tam umudumuzu kaybettiğimizde mevlam sizi karşımıza çıkarttı. Siz bizleri sevindirdiniz ya yüce mevlam da sizleri sevindirir inşallah. Timur bebek elinizi öpmeye gelecek…

  S.H. Erdemir
  S.H. Erdemir

  Sevgili Timur amca. Siz bana ismimi veren amcaymışsınız. Annem ve babamın selamları var. Size dua ediyorlarmış. Fotoğrafımı gönderiyorum ve sizlerin ellerinden öpüyorum.

  I. Altınöz
  I. Altınöz

  Çok saygıdeğer Gürgan Tüp Bebek çalışanları ve Timur hocam merhabalar. Tüm ekibinize çok teşekkür ederim. Bu gün Merkezinizde yaptırmış olduğum tüp bebek sayesinde, bebeğimi kucağıma almış bulunmaktayım. Dünyada bundan daha güzel bir duygu olamaz çok teşekkürler…

  T.Z.Çalışkan
  T.Z.Çalışkan

  Dünyamıza renk kattınız. Bu iki dünyalar tatlısı kızın yarın doğum günleri. Her doğum gününde mesaj atacağım unutursam bilin ki elimde olmayan bir sebep var. İnşallah kızlarımın eşleri de sizin kadar iyi insanlar olurlar. Çok teşekkürler sevgili yakışıklı hocam.

  F.N. Kaymak
  F.N. Kaymak

  Herkese tavsiye edebileceğim tek adres profesyonel ekibi ve doktorlarıyla bu kadar başarılı bir tüp bebek merkezi açan Timur hocamı iyiki tanımışız. Sayenizde inandık, çabaladık ve sahip olduk. Zor zamanlarımızda desteğinizi eksik etmediniz. Bu 9 aylık süreçte bizi yalnız bırakmadınız. Çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dileriz.

  O.G.A. ASLANTÜRK
  O.G.A. ASLANTÜRK

  Evimizin neşesi oldu, her şey için teşekkür eder, tavsiye ederiz.

  A.Ünal M.Ünal
  A.Ünal M.Ünal