Blog

Tüp Bebek Tedavisi

Anne Olmak İstiyorum

Anne Olmak İstiyorum

Anne Olmak İstiyorum

Anne olmak istiyorum birçok kadının hayatında bir kez olsun yaşamak istediği çok özel ve benzersiz bir duygudur. Kadınlar özellikle evlendikten sonra çocuk istiyorum  düşüncesine daha sıcak bakmaya başlar. Anne olmak isteği kendilerini hazır hissettiklerinde ve aile kurmaya karar verdiklerinde gebelik hesaplamaları başlamalıdır. Hamilelik öncesi jinekolog doktorlar ile görüşmek ve detaylı bir muayene olmak bu sürecin daha bilinçli ve sağlıklı geçirilmesini sağlamaktadır. Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi gebelik öncesi ve sonrası tüm süreçlerde uzman ekibi ile her zaman size destek olmaktadır.

Annelik ve Hazırlık Süreci

Anne olmak istiyorum diyen birçok kadın ilk denemelerinde olumsuz sonuç alabilmekte ve sonrasında annelik isteğinin gerçekleşemeyeceğine dair endişe, korku ve çeşitli baskılar oluşabilmektedir. Bu durum her kadın için normal ve beklenendir. Ancak anne adayları bu süreçte umutsuzluğa bir kenara bırakıp kadın hastalıkları veya tüp bebek tedavi yöntemlerini araştırmaktan vazgeçmemelidir. Merkezimizde çifte özel tedaviler sayesinde gebelik şansını artırıcı yeni tüp bebek tedavi yöntemleri uygulanmaktadır.  Anne ve baba adayı hem zihnen hem de bedenen çocuk sahibi olma fikrine hazır olmalıdırlar.

Tüp Bebek Tedavisi ile Anne olmak istiyorum

Tüp bebek tedavisi (In vitro fertilization) doğal yollardan gebe kalamayan çiftler için uygulanan bir yardımcı üreme yöntemidir. Tıp literatüründe in vitro fertilization olarak da geçen bu yöntemde anne ve baba adaylarının çocuk sahibi olmasını engelleyen nedenler tespit edilip kişiye özel uygun tedavi uygulanmaktadır. Sperm kalitesinin iyi olduğu ve tüplerin açık olduğu durumlarda diğer koşullarda göz önüne alınarak aşılama yöntemi de uygulanabilmektedir.

Tüp Bebek Tedavisi ile Anne Olmak İstiyorum

Uzun yıllardır çocuk sahibi olmayı planlayan çiftler tüp bebek yöntemi ile bebeklerine kavuşabilmektedir. Hormonlarınız anne ve baba olmak için hazır mı sorusunun cevabını öğrenmek için uzman bir tüp bebek merkezini ziyaret edip doğurganlık kontrolünüzü yaptırabilirsiniz. Prof. Dr. Timur Gürgan’ın bilimsel direktörlüğünde Gürgan Clinic Tüp Bebek Merkezi uzman kadrosu ile bu süreçte sizin en büyük destekçiniz olacaktır. 

Tüp Bebek Fiyatları

Tüp bebek tedavi fiyatları konusunda detaylı bilgi almak için, Ankara, İstanbul ve Şanlıurfa daki merkezlerimizden en yakın randevu zamanını öğrenmek için +90 850 303 96 96 numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Tüp Bebek Randevusu Alma

0850 303 9696 numaralı telefondan tüp bebek tedaviniz ile ilgili tüm merak ettiklerinizi, uzman tüp bebek uzmanlarından, zorlu bir süreç olan tüp bebek tedaviniz ile ilgili yol haritanızı belirlemek için; kliniğimize gelerek ücretsiz ön görüşme yaparak durumunuz hakkında bilgi edinmek,  Gürgan tüp bebek web sitesindeki canlı sohbet bölümünden, [email protected] adresinden mail göndererek detaylı bilgi alabilirsiniz…