Blog

Tüp Bebek Tedavisi

Anne Olmak İstiyorum

Anne Olmak İstiyorum

Anne Olmak İstiyorum

Anne olmak istiyorum birçok kadının hayatında bir kez olsun yaşamak istediği çok özel ve benzersiz bir duygudur. Kadınlar özellikle evlendikten sonra çocuk istiyorum  düşüncesine daha sıcak bakmaya başlar. Anne olmak isteği kendilerini hazır hissettiklerinde ve aile kurmaya karar verdiklerinde gebelik hesaplamaları başlamalıdır. Hamilelik öncesi jinekolog doktorlar ile görüşmek ve detaylı bir muayene olmak bu sürecin daha bilinçli ve sağlıklı geçirilmesini sağlamaktadır. Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi gebelik öncesi ve sonrası tüm süreçlerde uzman ekibi ile her zaman size destek olmaktadır.

Annelik ve Hazırlık Süreci

Anne olmak istiyorum diyen birçok kadın ilk denemelerinde olumsuz sonuç alabilmekte ve sonrasında annelik isteğinin gerçekleşemeyeceğine dair endişe, korku ve çeşitli baskılar oluşabilmektedir. Bu durum her kadın için normal ve beklenendir. Ancak anne adayları bu süreçte umutsuzluğa bir kenara bırakıp kadın hastalıkları veya tüp bebek tedavi yöntemlerini araştırmaktan vazgeçmemelidir. Merkezimizde çifte özel tedaviler sayesinde gebelik şansını artırıcı yeni tüp bebek tedavi yöntemleri uygulanmaktadır.  Anne ve baba adayı hem zihnen hem de bedenen çocuk sahibi olma fikrine hazır olmalıdırlar.

Tüp Bebek Tedavisi ile Anne olmak istiyorum

Tüp bebek tedavisi (In vitro fertilization) doğal yollardan gebe kalamayan çiftler için uygulanan bir yardımcı üreme yöntemidir. Tıp literatüründe in vitro fertilization olarak da geçen bu yöntemde anne ve baba adaylarının çocuk sahibi olmasını engelleyen nedenler tespit edilip kişiye özel uygun tedavi uygulanmaktadır. Sperm kalitesinin iyi olduğu ve tüplerin açık olduğu durumlarda diğer koşullarda göz önüne alınarak aşılama yöntemi de uygulanabilmektedir.

Tüp Bebek Tedavisi ile Anne Olmak İstiyorum

Uzun yıllardır çocuk sahibi olmayı planlayan çiftler tüp bebek yöntemi ile bebeklerine kavuşabilmektedir. Hormonlarınız anne ve baba olmak için hazır mı sorusunun cevabını öğrenmek için uzman bir tüp bebek merkezini ziyaret edip doğurganlık kontrolünüzü yaptırabilirsiniz. Prof. Dr. Timur Gürgan’ın bilimsel direktörlüğünde Gürgan Clinic Tüp Bebek Merkezi uzman kadrosu ile bu süreçte sizin en büyük destekçiniz olacaktır. 

Tüp Bebek Fiyatları

Tüp bebek tedavi fiyatları konusunda detaylı bilgi almak için, Ankara, İstanbul ve Şanlıurfa daki merkezlerimizden en yakın randevu zamanını öğrenmek için +90 850 303 96 96 numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Tüp Bebek Randevusu Alma

0850 303 9696 numaralı telefondan tüp bebek tedaviniz ile ilgili tüm merak ettiklerinizi, uzman tüp bebek uzmanlarından, zorlu bir süreç olan tüp bebek tedaviniz ile ilgili yol haritanızı belirlemek için; kliniğimize gelerek ücretsiz ön görüşme yaparak durumunuz hakkında bilgi edinmek,  Gürgan tüp bebek web sitesindeki canlı sohbet bölümünden, info@gurganclinic.com adresinden mail göndererek detaylı bilgi alabilirsiniz…

Hasta Öyküleri

Sizin sayenizde hayat ışığı kızımıza kavuştuk. Size ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki sizi tanımışız. İyi ki merkezinize gelip tüp bebek yaptırmışız. Size ve ekibinize mutluluğumuzu borçluyuz. İyi ki varsınız…

S.İ. ŞAHİN
S.İ. ŞAHİN

Sevgili Timur Hocam, tam umudumuzu kaybettiğimizde mevlam sizi karşımıza çıkarttı. Siz bizleri sevindirdiniz ya yüce mevlam da sizleri sevindirir inşallah. Timur bebek elinizi öpmeye gelecek…

S.H. Erdemir
S.H. Erdemir

Sevgili Timur amca. Siz bana ismimi veren amcaymışsınız. Annem ve babamın selamları var. Size dua ediyorlarmış. Fotoğrafımı gönderiyorum ve sizlerin ellerinden öpüyorum.

I. Altınöz
I. Altınöz

Çok saygıdeğer Gürgan Tüp Bebek çalışanları ve Timur hocam merhabalar. Tüm ekibinize çok teşekkür ederim. Bu gün Merkezinizde yaptırmış olduğum tüp bebek sayesinde, bebeğimi kucağıma almış bulunmaktayım. Dünyada bundan daha güzel bir duygu olamaz çok teşekkürler…

T.Z.Çalışkan
T.Z.Çalışkan

Dünyamıza renk kattınız. Bu iki dünyalar tatlısı kızın yarın doğum günleri. Her doğum gününde mesaj atacağım unutursam bilin ki elimde olmayan bir sebep var. İnşallah kızlarımın eşleri de sizin kadar iyi insanlar olurlar. Çok teşekkürler sevgili yakışıklı hocam.

F.N. Kaymak
F.N. Kaymak

Herkese tavsiye edebileceğim tek adres profesyonel ekibi ve doktorlarıyla bu kadar başarılı bir tüp bebek merkezi açan Timur hocamı iyiki tanımışız. Sayenizde inandık, çabaladık ve sahip olduk. Zor zamanlarımızda desteğinizi eksik etmediniz. Bu 9 aylık süreçte bizi yalnız bırakmadınız. Çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dileriz.

O.G.A. ASLANTÜRK
O.G.A. ASLANTÜRK

Evimizin neşesi oldu, her şey için teşekkür eder, tavsiye ederiz.

A.Ünal M.Ünal
A.Ünal M.Ünal