Tüp Bebek

  • Gürgan Tüp Bebek Merkezleri Ankara

Basit bir tedaviden daha fazlasını isteyiniz!

Kısırlık ve tüp bebek tedavisinde başarı şansını artıran güncel uygulamalar ve teknolojiler size özel olarak seçilerek tedavi başarınızı arttırmak için kullanılacaktır. Unutmayınız ki; tedaviye başlarken ya kazanırsınız ya da kaybedersiniz...

EVİNİZİN SICAKLIĞINDA

Evinizin sıcaklığında ve rahatlığında dizayn edilmiş şık ve konforlu bekleme alanlarımız, sizlerin rahatı düşünülerek hazırlanmıştır. Renk ve dekorları ile farklı bir dünyaya geldiğiniz hissi uyandıran lobide güler yüz ve ilgi ile karşılanır ve randevu saatinize kadar ağırlanırsınız.

gurgan-tup-bebek-merkezi-bekleme-alani-
hasta-bekleme-alanlari

Dünya standartlarında son teknoloji

Ameliyathanelerde ve laboratuvarda Dünya standartlarında son teknoloji alet ve ekipmanlarla hizmet sunulmaktadır.

gurgan-tup-bebek-merkezi
gurgan-tup-bebek-merkezi
Embriyoloji laboratuvarı

Hasta Mahremiyeti

Güncel teknolojinin desteği ile hazırlanmış poliklinikte, hasta muayene odaları bekleme alanından ayrılarak hasta mahremiyeti en üst seviyede planlanmıştır. Bu kısımdaki 3 muayene odası size özel tedavi seçeneklerini belirleyebilmek üzere son teknoloji cihazlarla donatılmıştır.

hasta-odalari
gurgan-tup-bebek-merkezi-hasta-bilgilendirme

Embriyoloji Laboratuvarı

Doktor, hemşire ve uzman embriyologlar en son sistemlerle donatılmış laboratuvarlarda başarı oranlarını artırmaya yönelik araştırmaları yakından takip eder ve projeler üretir.

gurgan-tup-bebek-merkezi-embriyoloji
gurgan-tup-bebek-merkezi-embriyoloji
Embriyoloji laboratuvarı

Modern Çalışma Alanları

International Institutes of Advanced Reproduction and Genetics (IIARG) Türkiye temsilcisi olan kliniğimiz; Dünyadaki gelişmeleri modern çalışma imkanları ile yakından takip ederek aynı anda ülkemizde hastalarına sunmaktadır.

doktor-muayene-odalari
gurgan-tup-bebek-merkezi-sunum

OTEL KONFORUNDA

Hasta dinlenme odalarımız tam teşekküllü bir hastane teknolojisinde ve her türlü konforunuz düşünülerek hazırlanmış olup, her biri suit oda standardında 7 adet tasarlanmıştır.

gurgan-tup-bebek-merkezi-hasta-bekleme-alani
hasta-kati

Özel Konuklarımızın Rahatlığı

Protokol hekimleri ve özel konuklarımıza hizmet vermek üzere tasarlanmış VİP katında son teknoloji ekipmanlarla düzenlenmiş muayene odaları ile geniş toplantı odaları konuklarımızın rahatı düşünülerek hazırlanmıştır.

ozel-muayene-odasi
hasta-bekleme-alanlari

Size Özel Yöntemler

Çocuk sahibi olma isteği ile seçtiğiniz merkezde tedaviniz, sıradan yöntemle değil, çifte özel tespitler doğrultusunda planlanacak çifte özel bir yöntemle yapılmalıdır. Kliniğimiz işte bunun için bilimin ışığında ve güncel teknolojiler ile donatılmıştır.

ameliyathane-transfer
ameliyathane-transfer
gürgan clinic tüp bebek merkezi

Gürgan Tüp Bebek Merkezi

Tüp Bebek Tedavisi İçin Tercihiniz Gürgan Klinik Olsun… Yılların tecrübesiyle Ankara Çankaya’da hizmet vermekte olan Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi, başarılı ve istikrarlı çalışmalarını büyük bir hassasiyetle sürdürmektedir.

Gürgan Klinik; Prof. Dr. Timur Gürgan, Op. Dr. Ziya Kalem, Op. Dr. Işın Kocabaş, Doç.Dr. Ahmet Hakan Haliloğlu’nun önderliğinde ve konusunda deneyimli klinik, embriyoloji ve androloji ekibi eşliğinde verdiği hizmetlerle, mutlu sona ulaştırmış olduğu onbirlerce hastasının takdirini toplamaktadır. Tüp bebek tedavisi yaptırmak isteyen tüm çiftleri merkezinde ağırlamayı ve onların da derdine derman olmayı arzu etmektedir.

Tüp Bebek Nedir?

Toplum genelinde tüp bebek ismiyle bilinen, asıl ismi ise IVF – in vitro fertilization olan uygulama, normal yollarla hamilelik sağlanamaması durumunda, anne adayından yumurta ve baba adayından sperm alınarak, yumurtanın, laboratuvar şartlarında sperm tarafından suni bir şekilde döllenmesi olarak tanımlanabilir.

Tüp Bebek Tedavisi,

Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi’nde gerçekleştirilentüp bebek tedavisi, her geçen gün gelişen tüp bebekteknolojisi ve bilimin ışığında başarı oranlarını yükselten, aynı zamanda geliştirici ve destekleyici yöntemler uygulanmasına olanak veren bir tedavi süreci sunmaktadır.

Normal yollarla bebek sahibi olamayan ve tüp bebek uygulamasını tercih eden çiftler; tüp bebek nasıl olur, tüp bebek nasıl yapılır, tüp bebek aşamaları nelerdir? gibi sorulara detaylı cevap alabilmek amacıyla, “www.gurganclinic.com” web sitesini ziyaret ederek detaylı bilgiye ulaşabilirler. Aynı zamanda isteyen çifteler tarafından, Gürgan Tüp Bebek Merkezi ziyaret edilerek de merak edilenlerin danışılması mümkün olmaktadır.

Tüp bebekte gebelik hesaplama, ay ay bebek gelişimi, aylara göre bebek boy kilo gelişimi, 1 aylık bebek kilosu, 3 aylık bebek gelişimi, 3 aylık bebek beslenmesi, 6 aylık bebek beslenmesi gibi akla gelebilecek her türlü konuda Gürgan Klinik sizlere yardımcı olmaya hazırdır.

Ankara merkezli İstanbul şubesi ile tüm Türkiye ve Yurtdışı geneline hizmet vermekte olan ve ziyaretçilerinin bekleyen Gürgan Tüp Bebek Merkezi, aynı zamanda​​​ Kıbrıs tüp bebek merkezi arayışı olanları da merkezine davet etmektedir. Gürgan Klinik’te tüp bebek yaptıranlar, aldıkları tüm hizmetlerden ve ulaştıkları tatmin edici sonuçlardan dolayı memnuniyetlerini ifade etmektedirler.

Tüp bebek fiyatları, tüp bebek tedavisi yapılan merkezin uygulama yöntemlerine ve işlemin niteliğine göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu konuda Gürgan Klinik ile +90312 442 74 04 numaralı telefondan irtibata geçilerek detaylı fiyat bilgisi alınabilir.

[]
1 Step 1
TÜP BEBEK DANIŞMA FORMU
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Şehir
Yaşınız (Bayan)
Kaç Yıldır Hamile Kalamıyorsunuz?your full name
Adetleriniz düzenli mi?
Daha Önce Hamile Kaldınız mı?
Önceki Hamileliğiniz Nasıl Sonlandı?
Şimdiye Kadar Hangi Tetkikler Yapıldı?your full name
Tüp Bebek ya da Mikroenjeksiyon Yapıldı mı?
Öğrenmek İstediğiniz Soruları Ayrıntılı Biçimde Yazınız.
0 / 1000
Previous
Next