Gürgan Klinik Tüp Bebek Ankara

tüp bebek ankara

Tüp Bebek Tedavisi Ankara

Gürgan Klinik; Başkent Ankara’nın gözde merkezlerinden Mustafa Kemal Mahallesinde Modern ve Teknolojik binası ile Tüp Bebek Tedavisi, İnfertilite ve Kadın hastalıkları konusunda 21 yıllık en iyi tüp bebek merkezleri olarak İstanbul ve Şanlıurfa daki merkezlerimizle tüp bebek klinik bilgi ve deneyimine sahiptir. Bilimsel Direktörümüz Prof. Dr. Timur Gürgan önderliğinde yürütülen hizmetlerimizde İnfertilite ve Tüp Bebek Tedavilerinde 35 yıllık en ileri tekniklere sahip tüp bebek bilgi ve deneyime sahiptir.

Bizi en çok gururlandıran “Çocuksuz Aile Kalmasın” sloganı ile yola çıktığımız bu süre içinde 10.000’e yakın ailenin hayallerine kavuştuğuna tanık olmamızdır.. Deneyimli Ankara Tüp Bebek ekibi, en son teknolojik ekipman ve imkanları sayesinde Tüp bebek tedavisi alanında en üst düzeyde hasta mahremiyeti ile gerçeklikten uzaklaşmadan emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Şehir merkezi lokasyonunda bulunan Gürgan Clinic 6 Katlı 2800 metrekare kapalı alan içerisinde bütün teknolojik imkanlar gözetilerek tasarlanmış ve hastaların hizmetine sunulmuştur.

  1. Giriş katta, Bekleme Salonu, Kafeterya, İdari Ofisler ve Çağrı Merkezimiz yer almaktadır.
  2. Katta Klinik laboratuvarı içerisinde 2 adet ameliyathane, embriyoloji laboratuvarı,
  3. Katta tamamen hastaların konforu düşünülerek hazırlanmış 7 adet Hasta Dinlenme Odası otel konsepti ile hizmet vermektedir.
  4. Katta Klinik Randevu takibi, hasta eğitim odaları genel muayene ve Hemşire Odaları ile poliklinik katı olarak tasarlanmıştır.
  5. Katta: Otel konsepti ile hazırlanmış Hasta muayene ve bekleme alanı, Özel muayene birimleri yer almaktadır.
  6. Katta Eğitim faaliyetleri ve destek hizmetleri için tasarlanmış Sınav + Eğitim salonu, Muayene Odaları ve Personel Yemekhanesi mevcuttur.
  7. En Alt Katta Otopark, Mescid ve Personel giyinme odaları mevcuttur.

Ankara Tüp Bebek tedavilerinde başarıya götüren detay; tedavinizin güncel tıbbi bilgi ve son teknoloji eşliğinde “Size Özel” olarak planlanmasıdır. Ankara Gürgan Klinik ailesi olarak, tedavinizin en yüksek başarıya ulaştırılması için birlikte çaba göstermeye devam ediyoruz. Sizin mutluluğunuz bizim gururumuzdur.

  • Gürgan Clinic Uluslararası kuruluşlardan olan, IIARG temsilcisidir.
  • TUVTURK Kalite Sistem Yönetim Belgesine sahip bir Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi (Üremeye Yardımcı Teknikleri Merkezi) dir.

Tüp Bebek Doktorlarımız

Prof. Dr. Timur GÜRGAN
Op. Dr. Pınar GÜLŞEN ÇOBAN
Op.Dr. Murat ÖZEL
Prof. Dr. Ahmet Hakan HALİLOĞLU
Halil RUSO
Evinizin Sıcaklığında

Evinizin sıcaklığında ve rahatlığında dizayn edilmiş şık ve konforlu bekleme alanlarımız, sizlerin rahatı düşünülerek hazırlanmıştır. Renk ve dekorları ile farklı bir dünyaya geldiğiniz hissi uyandıran lobide güler yüz ve ilgi ile karşılanır ve randevu saatinize kadar ağırlanırsınız.

Dünya Standartlarında Tüp Bebek Ankara ve Son Teknolojik Ekipmanları

Ameliyathanelerde ve laboratuvarda Dünya standartlarında son teknoloji alet ve ekipmanlarla hizmet sunulmaktadır.

Hasta Mahremiyeti

Güncel teknolojinin desteği ile hazırlanmış poliklinikte, hasta muayene odaları bekleme alanından ayrılarak hasta mahremiyeti en üst seviyede planlanmıştır. Bu kısımdaki 3 muayene odası size özel tedavi seçeneklerini belirleyebilmek üzere son teknoloji cihazlarla donatılmıştır.

Embriyoloji Laboratuvarı

Doktor, hemşire ve uzman embriyologlar en son sistemlerle donatılmış laboratuvarlarda başarı oranlarını artırmaya yönelik araştırmaları yakından takip eder ve projeler üretir.

Ankara Tüp Bebek Tedavi Merkezi, Modern Çalışma Alanları

International Institutes of Advanced Reproduction and Genetics (IIARG) Türkiye temsilcisi olan kliniğimiz; Dünyadaki gelişmeleri modern çalışma imkanları ile yakından takip ederek aynı anda ülkemizde hastalarına sunmaktadır.

Otel Konforunda

Hasta dinlenme odalarımız tam teşekküllü bir hastane teknolojisinde ve her türlü konforunuz düşünülerek hazırlanmış olup, her biri suit oda standardında 7 adet tasarlanmıştır.

Özel Konuklarımızın Rahatlığı

Protokol hekimleri ve özel konuklarımıza hizmet vermek üzere tasarlanmış VİP katında son teknoloji ekipmanlarla düzenlenmiş muayene odaları ile geniş toplantı odaları konuklarımızın rahatı düşünülerek hazırlanmıştır.

Size Özel Yöntemler

Çocuk sahibi olma isteği ile seçtiğiniz merkezde tedaviniz, sıradan yöntemle değil, çifte özel tespitler doğrultusunda planlanacak çifte özel bir yöntemle yapılmalıdır. Kliniğimiz işte bunun için bilimin ışığında ve güncel teknolojiler ile donatılmıştır.

Tüp Bebek Tedavisi Ankara ile ilgili sorularınızı aşağıdaki form ile gönderebilirsiniz!