fbpx

Çocuksuz Aile Kalmasın!

  • Çocuksuz Aile Kalmasın!
  • tr
  • de
  • ar
  • en
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Gürgan Clinic’te kendinizi güvenle emanet edebilir, sizin için en iyi, en doğru tedavi ve tekniklerin kullanıldığından emin olursunuz.

Prof.Dr. Timur GÜRGAN - Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Akademik kariyerine, 1985’te Hacettepe Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümünde Yardımcı Doçent olarak başladı. Aynı Bölümde 1988’de Doçent, 1995 yılında Profesör ünvanını aldı.Halen Hacettepe Üniversitesi Kadın Doğum Anabilim Dalı, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Ünitesi Öğretim Üyesidir.

New York, Cornell Üniversitesinde Ziyaretçi Profesör ünvanıyla 6 ay boyunca çalışan Prof. Dr. Timur Gürgan, 10 yıl boyunca Hacettepe Üniversitesi Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Bölümü Başkanlığı yaptı.

Aynı zamanda, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Başkanlığını da yürüttü. Bu Bölümde; Jinekolojik Endoskopi, Tüp Bebek, Androloji ve Menopoz Departmanlarını kurdu.

Prof. Dr. Timur Gürgan’ın akademik başarılarının yanı sıra, 2000 yılında kurduğu Gürgan Clinic Kadın Sağlığı, İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi’nin Yönetim Kurulu Başkanı ve Bilimsel Direktörüdür. Ekibi ile birlikte Mutlu, Yeni Ailelerin kurulması için çalışmaktadır.

Malatya doğumlu ve iki kız babasıdır.