Tüp Bebek

  • Gürgan Tüp Bebek Merkezleri Ankara
Prof. Dr. Timur GÜRGAN
Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı

Prof. Dr. Timur Gürgan akademik başarılarının yanı sıra, 2000 yılında kurduğu Gürgan Clinic Kadın Sağlığı, İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi’nin Yönetim Kurulu Başkanı ve Bilimsel Direktörüdür. Ekibi ile birlikte Mutlu, Yeni Ailelerin kurulması için çalışmaktadır.

Prof. Dr. Timur GÜRGAN

Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı

Akademik kariyerine, 1985’te Hacettepe Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümünde Yardımcı Doçent olarak başladı. Aynı Bölümde 1988’de Doçent, 1995 yılında Profesör ünvanını aldı.Halen Hacettepe Üniversitesi Kadın Doğum Anabilim Dalı, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Ünitesi Öğretim Üyesidir.

New York, Cornell Üniversitesinde Ziyaretçi Profesör ünvanıyla 6 ay boyunca çalışan Prof. Dr. Timur Gürgan, 10 yıl boyunca Hacettepe Üniversitesi Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Bölümü Başkanlığı yaptı.

Aynı zamanda, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Başkanlığını da yürüttü. Bu Bölümde; Jinekolojik Endoskopi, Tüp Bebek, Androloji ve Menopoz Departmanlarını kurdu.

Prof. Dr. Timur Gürgan’ın akademik başarılarının yanı sıra, 2000 yılında kurduğu Gürgan Clinic Kadın Sağlığı, İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi’nin Yönetim Kurulu Başkanı ve Bilimsel Direktörüdür. Ekibi ile birlikte Mutlu, Yeni Ailelerin kurulması için çalışmaktadır.

Malatya doğumlu ve iki kız babasıdır.

 

[]
1 Step 1
TÜP BEBEK DANIŞMA FORMU
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Şehir
Yaşınız (Bayan)
Kaç Yıldır Hamile Kalamıyorsunuz?your full name
Adetleriniz düzenli mi?
Daha Önce Hamile Kaldınız mı?
Önceki Hamileliğiniz Nasıl Sonlandı?
Şimdiye Kadar Hangi Tetkikler Yapıldı?your full name
Tüp Bebek ya da Mikroenjeksiyon Yapıldı mı?
Öğrenmek İstediğiniz Soruları Ayrıntılı Biçimde Yazınız.
0 / 1000
Previous
Next