fbpx
  • tr
  • de
  • ar
  • en
Embriyolog

Ben sizler için yumurta ve spermlerinizi birleştirip, onlardan her biri birer bebek olma olasılığına sahip embriyolar oluşturuyorum. Hayatlarının ilk 5 günü boyunca gelişmelerine bakıp büyütüyorum. Sonrasında da en güzelini, şansı en yüksek olanını şeçip yerleştiriyoruz. 16 yıldır her sabah, hiç değişmeyen heyecan, coşku ve sevgiyle embriyolarınızı kontrol ediyor, ihtiyaçlarını karşılıyorum. Beni en mutlu eden sizlerden aldığımız güzel haberler ve el öpmeye getirdiğiniz tatlı bebekler…

Ece Garipoğlu Dalgın - Embriyolog

Ece Garipoğlu Dalgın, 1978 yılında Bolu’da dünyaya geldi. 1996 yılında İzzet Baysal Anadolu Lisesini bitirdikten sonra 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü’nden mezun oldu. 2000-2003 yılları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Histoloji-Embriyoloji Anabilim Dalında Yüksek Lisans eğitimini tamamladı.

2000-2006 yılları arasında Ankara Güven Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’nde Embriyolog olarak görev yaptı. O yıllarda, T.C. Sağlık Bakanlığı Üremeye Yardımcı Tedavi Yöntemleri Embriyoloji Laboratuvarı Sorumlusu Sertifikasını aldı.

2006 yılında Diyarbakır Özel Veni Vidi Hastanesi Embriyoloji Laboratuvarı’nın kurulumunu gerçekleştirdi. 2010 yılına kadar Diyarbakır Özel Veni Vidi Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Laboratuvar sorumluluğu ve Diyarbakır Özel Eurofertil Tüp Bebek Merkezi’nin Embriyoloji Laboratuvar koordinatörü olarak görev yaptı.

2010-2011 yılları arasında İstanbul Maslak Acıbadem Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Embriyoloji Laboratuvar sorumluluğu, 2011-2013 yılları arasında da Medicine Hospital Asya Hastanesi’nde Embriyoloji Laboratuvar sorumluluğu yaptı. 2013-2016 yılları arasında İstanbul Tüp Bebek Merkezi’nde çalıştı.

2016 yılından bu yana Gürgan Clinic’te, Prof. Dr. Timur Gürgan ile çalışmakta olan Ece Garipoğlu Dalgın Klinik Embriyoloji Derneği’nin aktif bir üyesidir. Bilimsel anlamda çeşitli çalışmalar yapmış, kurs ve mesleki toplantılarda görevler almıştır. Evli ve bir çocuk annesidir