fbpx

Çocuksuz Aile Kalmasın!

  • Çocuksuz Aile Kalmasın!
  • tr
  • de
  • ar
  • en
Başhemşire

Mesai saatleri gözetmeksizin vermiş olduğumuz telefon numaralarından sizlere cevap vermeye hazırız. Sizler bizler için değerlisiniz ve yalnız değilsiniz.

Derya TUNCER NAZLIM - Başhemşire

10 şubat 1984 tarihinde Gümüşhane ilinin Torul ilçesinde dünyaya geldim.1999 yılında Çankaya Lisesini bitirdikten sonra Selçuk üniversitesi Hemşirelik bölümüne girdim ve 2003 yılında mezun oldum. Evliyim ve ela isminde 9 aylık bir kızım var. Ekim 2003 yılında Gürgan Klinik’te çalışmaya başladım ve halen çalışmaktayım.
Başhemşire olarak diğer hemşire arkadaşlarımla birlikte hastalarımızın kliniğe adım attıkları andan itibaren onlarla empati kurarak ilgi, samimiyet ve biriktirmiş olduğumuz tecrübeler doğrultusunda en iyi hizmeti alabilmeleri, yalnız olmadıklarını hissetmetleri,  tedavilerini rahat ve huzurlu geçirmeleri için elimizden geleni yaparız.Siz doktorlarımız ile görüşürken  sizlere eşlik eder, muayenenizde, tahlillerinizin alınıp gönderilmesi, ilaç tariflerinin yapılması, cerrahi işlem öncesinde ve sonrasında, anlamadığınız ve yardımcı ihtiyaç duyduğunuzda siz doğru bilgi edinene kadar bıkmadan ve usanmadan güler yüz ile anlatır ve yardım ederiz.

Mesai saatleri gözetmeksizin  vermiş olduğumuz telefon  numaralarından sizlere cevap vermeye hazırız. Sizler bizler için değerlisiniz ve yalnız değilsiniz.