Prof. Dr. Timur Gürgan

timur gürgan

Prof. Dr. Timur GÜRGAN

Bilimin ışığında; güncel teknolojinin desteği ile  “Sperm ve yumurtadan” sağlıklı bebeğe giden yolda Yüksek Başarı için  “Çifte Özel”  tedavi seçenekleri sunuyoruz.

@profdrtimurgurgan

Eğitim ve Uzmanlık

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi – Uzmanlık

Deneyim

1976-1980: Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kadın Doğum Araştırma Görevlisi
1985-1988: Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Yardımcı Doçent
1988-1995: Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Doçent1995-2015: Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Profesör
1990-2000: Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Başkanı
1997-2000: Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum ABD Başkanı
1996-2004: Hacettepe Üniversitesi Aile Planlaması ve İnfertilite Merkezi Müdürü
2009-2011: Yeni Yüzyıl Üniversitesi Kurucu Dekanı ve Kadın Hastalıkları ve Doğum ABD Başkanı (Hacettepe Üniversitesi izni ile)
2010-2011:Yeni Yüzyıl Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Başkanlığı
2011-2015: Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum ABD, Öğretim Üyesi
2000-: Gürgan Clinic IVF ve Kadın Sağlığı Merkezi, Bilimsel Direktör

Bizim için değerlisiniz! Sizi Dinliyoruz...
Size Özel
tedavi planı hazırlıyoruz...

rosi tekniği

Uzmanlıkları

Tüp Bebek
Yardımcı üreme teknikleri
Üreme endokrinolojisi
PCOS, Endometriozis
Endoskopik Cerrahi
Jinekolojik Endoskopi
Over Kistleri
Endometrioma ve Endometriozis Cerrahisi
Myoma Uteri Operasyonları
Fallop Tüplerinin Endoskopik ve Mikrocerrahi Operasyonları
Tanısal ve Operatif Histereskopi (rahim içinin değerlendirilmesi)
Polip, Myom, Yapışıklık Anomali Operasyonları
İdrar Kaçırma Operasyonları
Açık ve Kapalı Histerektomi

Yabancı Dil

İngilizce

Prof. Dr. Timur Gürgan

Malatya’da doğdu. Akademik kariyerine 1985 yılında Hacettepe Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalında Yardımcı Doçent olarak başladı, 1988 yılında Doçent, 1995 yılında Profesör oldu. Hacettepe Üniversitesi Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Departmanı’nın 10 yıl süreyle başkanlığını yaptı; jinekolojik endoskopi, tüp bebek, androloji ve menopoz departmanlarının kuruluşunu gerçekleştirdi. Yurt dışında pek çok üniversite ve önemli merkezlerde üreme tıbbı, yardımcı üreme teknikleri, mikro cerrahi ve endoskopik cerrahi alanlarında çalışma imkanı buldu.

Uluslararası Çalışmaları ve Başkanlıkları

Üreme tıbbı ile ilgili pek çok uluslararası dernekte yönetim kurulu üyesidir, ulusal ve uluslar arası pek çok kongre, sempozyum ve workshop düzenlemiştir. Ulusal ve Uluslararası bilimsel dergilerde editörler kurulunda görev almaktadır. European Society of HR and Embriology (ESHRE) yönetim kurulunda 6 yıl görev yapmıştır.

2016 yılında Dünya Yardımcı Üreme Teknikleri ve Kısırlık Derneği Başkanı seçilmiştir. Görev süresi içinde 2017 Ekim ayında Antalya /Türkiye’de yapılmakta olan Dünya Kısırlık ve Tüp Bebek Kongresinin de başkanlığını yapmaktadır.

Akdeniz Ülkeleri Üreme Tıbbı Derneğinin 2. Başkanlığı yürütmektedir.

American Society for Reproductive Medicine tarafından yayınlanan üreme endokrinolojisi, kadın doğum, infertilite, tüp bebek, üroloji ile ilgili önemli makalelerin yayınlandığı Fertility and Sterility dergisinin Yayın Kurulu’na seçilmiştir.

Turkishtime Dergisi’nin “Tıp Bilimine Yön Veren 100 Türk” ü açıkladığı kitapta, üreme tıbbı ve yardımcı üreme teknikleri alanında yaptığı değerli çalışmalar ile Prof. Dr. Timur Gürgan yer almaktadır.

Uluslar arası hakemli dergilerde yayımlanmış makaleleri bulunmaktadır. Ovülasyon indüksiyonu, ART, PCOS, Endometriozis, İmplantasyon, Endoskopik Cerrahi özel ilgi alanlarıdır.

Akademik çalışmalarının yanı sıra felsefe, biyoteknoloji gibi alanlarla da ilgilenmektedir ve Türkiye Zeka Vakfı Yönetim Kurulu üyesidir.

Halen; 2000 yılında kurmuş olduğu Gürgan Clinic Kadın Sağlığı, İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi’nde Bilimsel Direktör olarak görev yapmaktadır.

Size Özel Tedavi Planı Sunuyoruz…

Bebek sahibi olmayı umut etmekte haklısınız; çünkü günümüzde insan üremesi ile ilgili edindiğimiz yeni bilgiler ve hızla gelişen teknoloji sizin hayaliniz olan sağlıklı bebeğe kavuşmanız da yardımcı olabilir. Ancak teknolojinin de bilgili ve tecrübeli ellerde, ekonomik koşullar da ve “Size Özel” planlanarak sunulması gerekiyor. Tedavi için seçtiğiniz merkezin bilgi, birikim, tecrübe ve donanımının başarıya giden yolda en önemli belirleyici olduğunu unutmayınız! Kısırlık ve Tüp Bebek Tedavisinin tüm imkanlarını sizlere sunabildiğimiz merkezimizde, çalışmalarımızı akademik temellere dayandırarak, hiçbir zaman bilimsellik ve gerçeklikten uzaklaşmadan 17 yıldır sürdürmekteyiz.

Binlerce aileyi sağlıklı bebeklerine kavuşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Başarının detaylarda saklı olduğunu biliyor; size özel, en uygun, en etkin, en ekonomik ve en doğru tedaviyi merkezimizde vereceğimizi garanti ediyoruz. Düşünce, duygu ve üreme sisteminizle ilgili sorunların çözülerek dengelenmesi esasına dayanan Balanslama Konsepti ile size; sağlıklı gebeliğe en yakın olabileceğiniz tedavi seçeneğini sunuyoruz. Sizleri gerçeklikten uzaklaştırmadan, iyimser bir yaklaşıma davet ediyor ve Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi nde güncel tedavi seçeneklerimizi sizlerle paylaşmak ve hayaliniz olan sağlıklı bebeğe kavuşabilmeniz için mümkün olan en iyi tedaviyi planlamak üzere bekliyoruz.

sallanan-bebek

Güler Yüzlü Ekibimizle
İletişime Geçin.

Kadın sağlığı, infertilite ve tüp bebek tedavilerinde size en doğru tedavi için buradayız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Image link

Sorularınızı Cevaplıyoruz.

Tüp Bebek Tedavisi, Azospermi, Embriyo Dondurma ve Tekrarlayan Tüp Bebek Başarısızlıklarında merak ettiğiniz sorularınızı bize yazabilirsiniz?