Tüp Bebek

  • Gürgan Tüp Bebek Merkezleri Ankara

Prof. Dr. Timur GÜRGAN

gurgan-klinik-tup-bebek-merkezi

GÜRGAN TÜP BEBEK MERKEZİ

Prof. Dr. Timur Gürgan, Malatya’da doğdu. Akademik kariyerine 1985 yılında Hacettepe Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalında Yardımcı Doçent olarak başladı, 1988 yılında Doçent, 1995 yılında Profesör oldu.

Hacettepe Üniversitesi Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Departmanı’nın 10 yıl süreyle başkanlığını yaptı; jinekolojik endoskopi, tüp bebek, androloji ve menopoz departmanlarının kuruluşunu gerçekleştirdi.

Yurt dışında pek çok üniversite ve önemli merkezlerde üreme tıbbı, yardımcı üreme teknikleri, mikro cerrahi ve endoskopik cerrahi alanlarında çalışma imkanı buldu.

Ulusal ve Uluslararası Çalışmaları

Üreme tıbbı ile ilgili pek çok uluslararası dernekte yönetim kurulu üyesidir, ulusal ve uluslar arası pek çok kongre, sempozyum ve workshop düzenlemiştir. Ulusal ve Uluslararası bilimsel dergilerde editörler kurulunda görev almaktadır. European Society of HR and Embriology yönetim kurulunda 6 yıl görev yapmıştır.

2016 yılında Dünya Yardımcı Üreme Teknikleri ve Kısırlık Derneği Başkanı seçilmiştir. Görev süresi içinde 2017 Ekim ayında Antalya /Türkiye’de yapılmakta olan Dünya Kısırlık ve Tüp Bebek Kongresinin de başkanlığını yapmaktadır.

Akdeniz Ülkeleri Üreme Tıbbı Derneğinin 2. Başkanlığı yürütmektedir.

American Society for Reproductive Medicine tarafından yayınlanan üreme endokrinolojisi, kadın doğum, infertilite, tüp bebek, üroloji ile ilgili önemli makalelerin yayınlandığı Fertility and Sterility dergisinin Yayın Kurulu’na seçilmiştir.

Turkishtime Dergisi’nin “Tıp Bilimine Yön Veren 100 Türk” ü açıkladığı kitapta, üreme tıbbı ve yardımcı üreme teknikleri alanında yaptığı değerli çalışmalar ile Prof. Dr. Timur Gürgan yer almaktadır.

Uluslar arası hakemli dergilerde yayımlanmış makaleleri bulunmaktadır. Ovulasyon indüksiyonu, ART, PCOS, Endometriozis, İmplantasyon, Endoskopik Cerrahi özel ilgi alanlarıdır.

Akademik çalışmalarının yanı sıra felsefe, biyoteknoloji gibi alanlarla da ilgilenmektedir ve Türkiye Zeka Vakfı Yönetim Kurulu üyesidir.

Halen; 2000 yılında kurmuş olduğu Gürgan Clinic Kadın Sağlığı, infertilite ve Tüp Bebek Merkezi’nde Bilimsel Direktör olarak görev yapmaktadır.

blank” Çifte Özel “

Tüp Bebek Tedavi Planı Sunuyoruz…

Bebek sahibi olmayı umut etmekte haklısınız; çünkü günümüzde insan üremesi ile ilgili edindiğimiz yeni bilgiler ve hızla gelişen teknoloji sizin hayaliniz olan sağlıklı bebeğe kavuşmanızda yardımcı olabilir. Ancak teknolojinin de bilgili ve tecrübeli ellerde, ekonomik koşullar da ve “Size Özel” planlanarak sunulması gerekiyor. Tedavi için seçtiğiniz merkezin bilgi, birikim, tecrübe ve donanımının başarıya giden yolda en önemli belirleyici olduğunu unutmayınız! Kısırlık ve Tüp Bebek Tedavisinin tüm imkanlarını sizlere sunabildiğimiz merkezimizde, çalışmalarımızı akademik temellere dayandırarak, hiçbir zaman bilimsellik ve gerçeklikten uzaklaşmadan 20 yıldır sürdürmekteyiz.

Binlerce aileyi sağlıklı bebeklerine kavuşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Başarının detaylarda saklı olduğunu biliyor; size özel, en uygun, en etkin, en ekonomik ve en doğru tedaviyi merkezimizde vereceğimizi garanti ediyoruz. Düşünce, duygu ve üreme sisteminizle ilgili sorunların çözülerek dengelenmesi esasına dayanan “Balanslama Konsepti” ile size; sağlıklı gebeliğe en yakın olabileceğiniz tedavi seçeneğini sunuyoruz. Sizleri gerçeklikten uzaklaştırmadan, iyimser bir yaklaşıma davet ediyor ve Gürgan Tüp Bebek Merkezi‘nde güncel tedavi seçeneklerimizi sizlerle paylaşmak ve hayaliniz olan sağlıklı bebeğe kavuşabilmeniz için mümkün olan en iyi tedaviyi planlamak üzere bekliyoruz.

 

Prof. Dr. Timur GÜRGAN

Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezleri

Bilimsel Direktör

Güveniniz için şimdiden teşekkür ediyoruz.

[]
1 Step 1
TÜP BEBEK DANIŞMA FORMU
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Şehir
Yaşınız (Bayan)
Kaç Yıldır Hamile Kalamıyorsunuz?your full name
Adetleriniz düzenli mi?
Daha Önce Hamile Kaldınız mı?
Önceki Hamileliğiniz Nasıl Sonlandı?
Şimdiye Kadar Hangi Tetkikler Yapıldı?your full name
Tüp Bebek ya da Mikroenjeksiyon Yapıldı mı?
Öğrenmek İstediğiniz Soruları Ayrıntılı Biçimde Yazınız.
0 / 1000
Previous
Next
RANDEVU ALMAK İÇİN
[]
1 Step 1
Adınız Soyadınız
Telefon
Mesajınız
0 / 500
Previous
Next