Tüp Bebek

  • Gürgan Tüp Bebek Merkezleri Ankara

Corona virüsü dünyada ve ülkemizde insan sağlığını tehdit eder bir hal almıştır.

Gürgan Kadın Sağlığı, İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezleri, Sağlık Bakanlığı ve ilgili bilim kurullarının önerileri doğrultusunda gerekli bütün önlemleri almıştır ve almaya devam edecektir.

Bu virüsün daha fazla yayılmasını önlemenin bir vatandaşlık görevi olduğunun bilincindeyiz  ve ayrıca hastalarımıza, personelimize ve ülkemize olan sorumluluklarımızın farkındayız.

Sağlık kuruluşlarımızın hizmetlerini aralıksız sürdürebilmesi ve ayrıca hastalarımızın tedavilerinin aksamaması amacıyla ONLİNE CLİNİC hizmetimiz devreye sokulmuştur.

Bu hizmetin amacı internet, sosyal medya ve GürganTv aracılığıyla hastalarımızın  ve/veya bizden ileride hizmet alacak hastalarımızın Online değerlendirilmesi tedavi planlarının oluşturulması merkezlerimize olacak ziyaretlerin azaltılmasını sağlamak ve sizlerle elektronik ortamda beraber olmaktır. Doktorlarımız, hemşirelerimiz, laboratuvar çalışanlarımız ile gerektiğinde Online- yüz yüze görüşme fırsatını sizlere ücretsiz sunacağız.

Coronavirüs nedeniyle seyehat edemeyen, korku, kaygı nedeniyle tedavisini ertelemeyi düşünenleri anlayışla karşılıyoruz. Bu sistem coronavirüs tehditi geçtiği zaman sizleri tedaviye hazır halde tutmayı amaçlamaktadır. Özellikle şehir dışından ve yurtdışından gelecek hastalar için önemli bir hizmettir. Bu görüşmelerde Gürgan Klinikler tarafından geliştirilen ve uygulama alanına sokulan size özel Balanslama Konseptine uyumunuz bilgisayarda oluşturulmuş yapay zekayla değerlendirilecek ve yol haritanız çizilecektir. Bu hizmette bazı hastalarımızın herhangi bir tedaviye gerek kalmadan da kendiliğinden gebe kalma şansını yakalayacaklarını düşünmekteyiz.

Kliniğimiz daha evvelde söylendiği gibi ulusal ve uluslararası çalışmaları, Bakanlık ve bilim kurulu  alınan tedbirleri yakından takip etmektedir.

Online  Clinic aracılığıyla hastalarımıza ve ailelerine ilk elden bütün bilimsel verileri sunacağız. 

Bunlar için  tüm iletişim adreslerimizden bizlere müracaat ediniz…

[]
1 Step 1
Previous
Next
gebelik-dogum-ve-lohusalik-doneminde-yeni-koronavirus-enfeksiyonu-2019-covid-19-Hakkinda-turk-perinatoloji-dernegi-gorusu
covid_19_onleme_ve_tedavi_el_kitabi
TMFTP COVID-19 2.Bilgilendirme
TND-COVID-19 ÖNERİLERİ