İletişim

Türkiye'nin En İyi Tüp Bebek Merkezi

Sizi
ht image 9
Arayalım !

Daha iyi tüp bebek tedavi yöntemleri ve ücretsiz ön görüşme randevusu için bizimle canlı sohbet, WhatsApp veya randevu formu ile iletişime geçebilir. Ücretsiz Ön Görüşme Randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Mesaj Gönder
Çağrı Merkezi
Pazartesi – Cumartesi
(09:00 – 18:00)
E-posta Gönder
24 saat içinde sorularınıza
yanıt alın !
Konuma Git
Mustafa Kemal Mh. 2124 Cd. No: 4 Çankaya, Ankara
İLETİŞİM / MESAJ GÖNDER

Bizimle temasa geçin!

  16K+ Followers

  Sosyal medyada bizi takip edin!

  Sağlık İçerik Uyarısı:

  gurganclinic.com’de yer alan içerikler yalnızca bilgilendirme amacı taşımakta olup, tıbbi tavsiye içermemektedir. Burada sunulan bilgiler, kişisel sağlık durumunuzu değerlendirmek veya tedavi kararı vermek için yeterli olmayabilir. Dolayısıyla, sağlık sorunlarınızla ilgili kesin bir teşhis, tedavi ve tavsiye almak için lütfen alanında uzman hekimlere başvurunuz. Sağlığınız bizim için son derece önemlidir ve kendi kendinize teşhis koymaktan kaçınmanızı önemle hatırlatırız. İnternet üzerindeki bilgilere dayanarak sağlık durumunuzu değerlendirmek yerine, uzman bir hekime danışarak doğru teşhis ve tedavi almanız en sağlıklı tercih olacaktır. Her bireyin sağlık durumu farklılık gösterir ve sizin için en uygun tedavi planını belirlemek, sadece sizin durumunuzu değerlendiren bir hekim tarafından yapılabilir. Bu nedenle, herhangi bir sağlık endişeniz olduğunda uzman bir hekime başvurarak profesyonel yardım almanız önemlidir. Sağlığınızı korumanın ve iyileştirmenin en doğru yolu, doğru bilgilerle donanmış uzmanlardan yardım almaktır. Gurganclinic.com olarak, size yüksek kaliteli ve güvenilir içerikler sunma çabamız devam edecektir. Sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeniz için yanınızda olduğumuzu unutmayın.

  İçerik Editörü: Gürgan Clinic Yayın Grubu
  Telefon: +90 850 303 96 96
  E-posta: web@gurganclinic.com

  Güncelleme Tarihi: 1 Eylül 2023

  Image link

  Sorularınızı Cevaplıyoruz.

  Tüp Bebek Tedavisi, Azospermi, Embriyo Dondurma ve Tekrarlayan Tüp Bebek Başarısızlıklarında merak ettiğiniz sorularınızı bize yazabilirsiniz?