Tüp Bebek

  • Gürgan Tüp Bebek Merkezleri Ankara

www.gurganclinic.com sizlerin kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir. Bu gizlilik politikası www.gurganclinic.com tarafından bu web sitesinde toplanan bilgi türlerini ve bunların nasıl korunup saklandığını ana hatlarıyla açıklamaktadır.

www.gurganclinic.com ziyaretçi tarafından gönüllü olarak verilmediği sürece hiçbir www.gurganclinic.com web sitesi kullanıcısı hakkında kişisel bilgileri toplamamaktadır.

Bu gizlilik politikası kapsamında kural olarak ziyaretçilerimiz tarafından sitemize sunulan kişisel veriler (adınız, elektronik posta adresiniz, telefon numaralarınız) üçüncü kişilerle paylaşılmamakta, satılmamakta, kiralanmamakta ve başka şekilde kullandırılmamaktadır.

Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek veya Gizlilik Politikasının ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz, www.gurganclinic.com/iletisim.html linkinden faydalanabilirsiniz. www.gurganclinic.com bu talepleri karşılamak üzere gerekli adımları atacaktır. www.gurganclinic.com web sitesini ziyaret eden her bir ziyaretçi bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.