• Kadın Sağlığı İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi
  • en
  • de
  • ar

Gürgan Clinic

Son yıllarda insan üremesi konusunda elde edilen önemli bilgiler ve hızla gelişen teknoloji, sağlıklı bir çocuğa sahip olabilme konusundaki umutlarınızı gerçeğe dönüştürebilmek için bizlere yardım etmektedir. Yüksek teknolojinin ve en çağdaş tedavi yöntemlerinin kişiye özel olarak uygulanması sayesinde edindiği yüksek başarı oranları ile 2000 yılından beri hizmet veren merkezimiz, bebek sahibi olmak isteyen çiftleri bu özlemlerine kavuşturmaktadır.
Gürgan Clinic
Gürgan Clinic4 hours ago
18 Mart Çanakkale Zaferi kutlu olsun!
Gürgan Clinic
Gürgan Clinic
Gürgan Clinic23 hours ago
Uykusuz ve yorgun geçirilen gecelerin ardından hala ayakta durabiliyorsanız bunun en büyük sebebi bebeğinize olan sevginiz ve anneliğin verdiği güç!
Gürgan Clinic
Gürgan Clinic2 days ago
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Turgut Var ile laparoskopik histerektomi tekniklerinin uygulama aşamaları ve avantajlarının konuşulduğu bilimsel toplantımızı gerçekleştirdik. Unutmayın, sağlıklı bir gebelik sağlıklı bir tedavi planı ile gerçekleşir.
Gürgan Clinic
Gürgan Clinic3 days ago
Bu belirtiler size bir mucize habercisi olabilir 😊 Sağlıklı bir sonuca varmak için mutlaka kan testi yaptırmalısınız 👶
Gürgan Clinic
Gürgan Clinic
Gürgan Clinic4 days ago
Sizleri mucizelere adım adım yaklaştıran tüm ekibimizin ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun!
Gürgan Clinic
Gürgan Clinic5 days ago
Bebeğinizin gözüne ve ağzına sabun kaçmaması için sabunsuz bir lif kullanın. Yüz ve baştan işe başlayın, en son bebek bezinin altında kalan alanları temizleyin.