Balanslama

Balanslama Konsepti

Balanslama Konsepti Nedir?

Ülkemizde yaklaşık 1.5 milyon çiftin istedikleri zaman ve sürede çocuk sahibi olabilmekle ilgili sorunlarla karşılaştığı ve bu konu ile ilgili yardım almak zorunda kalabildikleri bilinmektedir. İstediği zamanda çocuk sahibi olamayan çiftleri önemli sosyal, psikolojik ve ekonomik problemler beklemekte olup sorunlarının kısa zamanda güncel ve bilimsel tanı ve tedavi yöntemleri ile belirlenip çözüme kavuşturulması gerekmektedir.

Bir çiftin çocuk sahibi olmasında hassas dengeler rol oynar. Bu dengelerin herhangi birinde bozukluk olduğunda çiftin kendiliğinden veya yardımcı üreme teknikleri yardımıyla gebe kalmasında gecikmeler olabilir veya gebelik hiç oluşmayabilir.

Prof. Dr. Timur GÜRGAN ve ekibinin uygulamakta olduğu Balanslama Konsepti ile gebelik oluşumunda temel rol oynayan faktörler tek tek ele alınarak, önce bozukluğun nerede olduğu tespit edilir, daha sonra aksayan mekanizmalar çeşitli bilimsel çalışmalarla ve teknolojik desteklerle çifte özel gebelik başarı oranı en yükseğe çıkarılarak gebeliğe giden yolda sabırlı ve emin adımlarla yürünür.

  1. Zihin – Beden Dengeleme

  2. Sperm Dengeleme

  3. Yumurta Dengeleme

  4. Embriyo Dengeleme

  5. Genetik Dengeleme

  6. Rahim İçi Zarı Dengeleme

  7. Tüp Bebek Merkezi 

 

   ” Güncel, bilimsel ve teknolojik tedaviyi, alanında uzman bir ekiple sunabilen Tüp Bebek Merkezi “

[embedyt]https://youtu.be/F6JT3pp1Ki4[/embedyt]

Balanslama Konsepti ile ilgili sorularınızı aşağıdaki form ile gönderebilirsiniz!

[tm_contact_form_7 id=”805″ style=”04″ gutter=”20″]

Balanslama Konsepti ile ilgili randevunuzu, bugün planlayım!