Anne Olmak İstiyorum

Anne olmak istiyorum birçok kadının hayatında bir kez olsun yaşamak istediği çok özel ve benzersiz bir duygudur. Kadınlar özellikle evlendikten sonra anne olma düşüncesine daha sıcak bakmaya başlar. Anne olmaya kendilerini hazır hissettiklerinde ve aile kurmaya karar verdiklerinde gebelik planları başlamalıdır. Hamilelik öncesi jinekolog doktorlar ile görüşmek ve detaylı bir muayene olmak bu sürecin daha bilinçli ve sağlıklı geçirilmesini sağlamaktadır. Gürgan Klinik gebelik öncesi ve sonrası tüm süreçlerde uzman ekibi ile her zaman size destek olmaktadır.

Annelik ve Hazırlık Süreci

Anne olmak istiyorum söyleyen birçok kadın ilk denemelerinde olumsuz sonuç alabilmekte ve sonrasında çocuk sahibi olamayacağına dair endişelenebilmektedir. Bu durum her kadın için normal ve beklenendir. Ancak anne adayları bu süreçte umutsuzluğa kapılıp tedavi yöntemlerini araştırmaktan vazgeçmemelidir. Merkezimizde kişiye özel tedavilerle gebelik şansını artırıcı yeni yöntemler uygulanmaktadır.  Anne ve baba adayı hem zihnen hem de bedenen çocuk sahibi olma fikrine hazır olmalıdır.

Tüp Bebek Tedavisi ile Anne olmak istiyorum

Tüp bebek tedavisi (IVF) doğal yollardan gebe kalamayan çiftler için uygulanan bir yardımcı üreme yöntemidir. Tıp literatüründe in vitro fertilization olarak geçen bu yöntemde anne ve baba adaylarının çocuk sahibi olmasını engelleyen nedenler tespit edilip kişiye özelen uygun tedavi uygulanmaktadır. Sperm kalitesinin iyi olduğu ve tüplerin açık olduğu durumlarda diğer koşullarda göz önüne alınarak aşılama yöntemide uygulanabilmektedir.

Tüp Bebek Tedavisi ile Anne Olmak İstiyorum

Uzun yıllardır çocuk sahibi olmayı planlayan çiftler tüp bebek yöntemi ile bebeklerine kavuşabilmektedir. Hormonlarınız anne ve baba olmak için hazır mı sorusunun cevabını öğrenmek için uzman bir tüp bebek merkezini ziyaret edip doğurganlık kontrolünüzü yaptırabilirsiniz. Prof. Dr. Timur Gürgan’ın bilimsel direktörlüğünde Gürgan Clinic Tüp Bebek Merkezi uzman kadrosu ile bu süreçte sizin en büyük destekçiniz olacaktır. 

Anne olmak istiyorum, Tüp Bebek Fiyatları ve Randevu Alma

Tüp bebek tedavi fiyatları konusunda bilgi almak, Ankara ve İstanbul için en yakın randevu zamanını öğrenmek için Gürgan Clinic Tüp Bebek Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

0850 303 9696 numaralı telefondan tüp bebek tedaviniz ile ilgili tüm merak ettiklerinizi, uzman tüp bebek uzmanlarından, zorlu bir süreç olan tüp bebek tedaviniz ile ilgili yol haritanızı belirlemek için; kliniğimize gelerek ücretsiz ön görüşme yaparak durumunuz hakkında bilgi edinmek,  tüp bebek sitesindeki canlı sohbet bölümünden, info@gurganclinic.com adresinden mail göndererek detaylı bilgi alabilirsiniz…

[]
1 Step 1
TÜP BEBEK DANIŞMA FORMU
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Şehir
Yaşınız (Bayan)
Kaç Yıldır Hamile Kalamıyorsunuz?your full name
Adetleriniz düzenli mi?
Daha Önce Hamile Kaldınız mı?
Önceki Hamileliğiniz Nasıl Sonlandı?
Şimdiye Kadar Hangi Tetkikler Yapıldı?your full name
Tüp Bebek ya da Mikroenjeksiyon Yapıldı mı?
Öğrenmek İstediğiniz Soruları Ayrıntılı Biçimde Yazınız.
0 / 1000
Previous
Next

 

Bir önceki yazımız olan Progesteron başlıklı makalemizde [:tr]ivf[:], Endometrium ve Endometriyum hakkında bilgiler verilmektedir.